Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » Blog

Blog

Niezależne blogi piszą osoby pracujące w branży turystycznej. Pokazują Wam jak wyglądają wakacje z drugiej strony lustra.Doradzają jak podróżować z głową.

Cuba LibreOd 2007 roku nieustannie sprzedaje podróże. 5 lat za biurkiem u różnych tour-operatorów i w agencjach turystycznych. Uzależniony od pracy w turystyce.

Marcelina:  Od 6 lat w zawodzie rezydenta w krajach europejskich i pozaeuropejskich.  Nie wyobraża sobie pracy bez ludzi i rozwiązywania problemów turystów. 

Fliger: Przeszedł przez większość szczebli kariery w branży turystycznej. Przez lata odpowiadał na reklamacje turystów w jednym z największych biur podróży w Polsce. Obecnie silnie związany z lotnictwem. „Skazany na turystykę” -  nienawidzi tej pracy ale żyć bez niej nie może.

Consuela: specjalista ds. turystyki w jednym z najbardziej renomowanych biur podróży w Polsce. Chyba żadne z najdziwniejszych pytań dotyczących turystyki nie jest jej obce. Ciężko przejść koło niej obojętnie.

Roxy: Od 8 lat na stanowisku menadżera produktu turystycznego. To na podstawie jej list wystawiane są bilety lotnicze i przydzielane pokoje w hotelach. Uzależniona od adrenaliny i pracy w ciągłym stresie.

Bo taniej nie zawsze znaczy lepiej...

07 listopada 2013

Autokar bez klimatyzacji, z unoszącą się klapą w podłodze, zwiedzanie na szybko i ominięcie punktów programu oferowanych przez biuro... czytaj więcej

Pupil na wakacjach?

22 listopada 2013

 Poleci... nie poleci.... poleci.... Paszport niby ma, 5 kg z klatką nie przekracza, książeczka „zdrowia” jest… czytaj więcej

First minute a godziny lotów

19 listopada 2013

Kiedy rozpoczyna się sprzedaż na nowy sezon, często na naszych umowach widnieją godziny fikcyjne, które zostają potwierdzone przez organizatorów (biura podróży) na 24 godziny przed wylotem... czytaj więcej

Z cyklu kolejnych sytuacji w biurze - wpadka

25 października 2013

I poproszę jeszcze parówki na warunkach uczestnictwa! Oj, najmocniej przepraszam, parafki, miałam na myśli parafki, nie parówki!!
czytaj więcej

Z cyklu kolejnych sytuacji w biurze

17 października 2013

- A to pączuś dla Pani za miłą rozmowę!
- Dziękuję, ale ja nie mogę!
- Ja tez nie mogę, a pałaszuję jak żona nie widzi! czytaj więcej

Seks przygoda a reklamacja

16 października 2013

...okolica hotelu nie była bezpieczna, gdyż wokół hotelu BIEGAŁ WIECZNIE GOTOWY DO STOSUNKU ARAB…”. czytaj więcej

Kilogramy - zbędne czy niezbędne ?

01 października 2013

To my jesteśmy Ci dobrzy, bo przymkniemy oko na kilogram nadbagażu, spełnimy prośbę pasażera co do miejsca w samolocie, by jego podróż była tą wyjątkową, to my się uśmiechniemy i powiemy, że latanie nie jest takie straszne jak je malują!

czytaj więcej

Egzotyka dla każdego

17 września 2013

"... interesuje mnie Sri Lanka w cenie do 3300 zł za osobę 9-10 dni z 2 posiłkami na koniec lutego 2014"

czytaj więcej

Nurkowanie w Egipcie – korzystać czy nie korzystać?

17 września 2013

Czy nurkowanie to sport wysokiego ryzyka?

czytaj więcej

Fajny "last"

10 września 2013

Wielu Klientów jest zdziwionych, wręcz czasami oburzonych, że cena, którą proponuję „nie jest typowo lastowa” a „normalna” - czyli dla Klientów szukających „lastów” za wysoka. czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży