Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » Blog

Blog

Niezależne blogi piszą osoby pracujące w branży turystycznej. Pokazują Wam jak wyglądają wakacje z drugiej strony lustra.Doradzają jak podróżować z głową.

Cuba LibreOd 2007 roku nieustannie sprzedaje podróże. 5 lat za biurkiem u różnych tour-operatorów i w agencjach turystycznych. Uzależniony od pracy w turystyce.

Marcelina:  Od 6 lat w zawodzie rezydenta w krajach europejskich i pozaeuropejskich.  Nie wyobraża sobie pracy bez ludzi i rozwiązywania problemów turystów. 

Fliger: Przeszedł przez większość szczebli kariery w branży turystycznej. Przez lata odpowiadał na reklamacje turystów w jednym z największych biur podróży w Polsce. Obecnie silnie związany z lotnictwem. „Skazany na turystykę” -  nienawidzi tej pracy ale żyć bez niej nie może.

Consuela: specjalista ds. turystyki w jednym z najbardziej renomowanych biur podróży w Polsce. Chyba żadne z najdziwniejszych pytań dotyczących turystyki nie jest jej obce. Ciężko przejść koło niej obojętnie.

Roxy: Od 8 lat na stanowisku menadżera produktu turystycznego. To na podstawie jej list wystawiane są bilety lotnicze i przydzielane pokoje w hotelach. Uzależniona od adrenaliny i pracy w ciągłym stresie.

Bo ta Pani leci, to ja z nią!

08 czerwca 2013

Dzień Dobry pani Marcelino, w związku z tym, że na moim piętrze mieszka jedna pani, która będzie wracać do Poznania z międzylądowaniem we Wrocławiu, ja też bym chciał wracać tym samolotem.

czytaj więcej

Paszport, dowód i długo, długo nic…

03 czerwca 2013

Obywatel Polski jeśli utraci dokument paszportowy za granicą, może wjechać do swojego kraju bez paszportu i to bez żadnych konsekwencji. Musi tylko poinformować o tym Straż Graniczną podczas przekraczania granicy państwa.

czytaj więcej

Paszport do sejfu, albo zamuruj, zakop, tylko nie noś ze sobą!

24 maja 2013

Do znudzenia mogę powtarzać: „proszę nie zabierać ze sobą paszportu, zaginięcie paszportu wiąże się z wieloma komplikacjami wizytą na policji, w ambasadzie, dość wysokimi kosztami, a przede wszystkim stratą kilku dni wypoczynku na załatwianie nowego”.

czytaj więcej

Upadnie, nie upadnie? Nie ma 100-procentowej pewności

22 maja 2013

Najprostszym sposobem jest rozpytanie agentów turystycznych o organizatora i sprawdzenie co piszą ludzie o biurze w Internecie. Można też skierować swoje kroki (albo przynajmniej zadzwonić) do Urzędu Marszałkowskiego,  gdzie dowiemy się choćby tego, czy biuro działa legalnie czytaj więcej

Jak kupować i o co pytać

15 maja 2013

Od zeszłego roku daje się zaobserwować, że coraz więcej klientów przychodzi i mówi mniej więcej tak: „Proszę Pana chcemy spędzić urlop w spokoju i nie denerwować się że ktoś zadzwoni i powie że biuro upadło.”

czytaj więcej

Historie z życia rezydenta

15 maja 2013

Od 6 lat w zawodzie rezydenta w krajach europejskich i pozaeuropejskich.  Nie wyobraża sobie pracy bez ludzi i rozwiązywania problemów turystów.

czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży