Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » Blog » Fliger » Poranek na lotnisku

Poranek na lotnisku

Poranek na lotnisku?

Kolejny dzień, kolejny poranek… Wchodzisz do pracy z pozytywnym nastawieniem, uśmiechem na twarzy, a wszystko dookoła widzisz wszystko w kolorowych barwach! Jest godzina 3.00 w nocy, rano? Nie ważne, w końcu wszyscy tu pracujący kochają to miejsce i pora nieważna…no może czasami… Pojawiam się jako przedstawiciel na stanowisku licząc, że dziś w ten jeden dzień pasażerowie nie będą mnie męczyć pytaniami, a wszystko przebiegnie bez problemów…do momentu kiedy nie zobaczyłem stojącej przede mną kolejki na dobre 300 osób! Po chwili próby rozładowania przeciskających się między sobą osób informuję, iż nasze odprawy są bez biletowe i wystarczy skierować się do stanowisk odprawy wskazanych na informacji, która stała na stanowisku przez całą noc. Tu kończy się dobry początek dnia i zaczyna prawdziwe piekło dyplomaty. Atak z każdej strony –„To po co tu stoimy?”, „Czemu kazano nam tu przyjść”?, „Co pan sobie myśli?” itd. A wszystko byłoby takie proste gdybyśmy wzajemnie sobie ufali i czytali informacje ze zrozumieniem.

  1. Odprawa bez biletowa oznacza, iż wystarczy nam dowód lub paszport do odprawienia swojego bagażu i uzyskania karty pokładowej, a unikając druków biletowych chronimy środowisko i unikamy stania w dwóch kolejkach.
  2. Informacje podawane przez touroperatora, czy to mailowo, czy poprzez „kartkę” na stanowisku są prawdziwie- czytając je i stosując się do nich, łatwiej będzie i nam i pracownikom lotniska.
Dzień jak co dzień pomyślałem, ale co mi tam, więcej optymizmu a na pewno za chwilę pojawi się lub ktoś kto wywoła szeroki uśmiech!

Następny: Kilogramy - zbędne czy niezbędne ?

« Wróć do kategorii

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży