Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

 
Jesteś w: Strona główna » Ekspert radzi » Finanse

Jak kupować żeby nie stracić?

Czy wpłacając pieniądze za wymarzone wakacje, na pewno je przeżyjemy? Czy hotel spełni nasze oczekiwania? Czy biuro nie ogłosi upadłości?

czytaj więcej

Płacić kartą czy gotówką?

Ostatnio znajomi ostrzegali mnie, że kupując wakacje absolutnie nie powinnam płacić gotówką tylko kartą.  Co za różnica w jaki sposób się płaci?

czytaj więcej

Tunezja – nowy podatek wyjazdowy

Ministerstwo Turystyki Tunezji poinformowało, że od 1 października 2014 r. wprowadzony zostanie podatek wyjazdowy w Tunezji w wysokości 30 dinarów tunezyjskich.

czytaj więcej

Kto odpowiada za wycieczkę, którą wykupiłem w miejscu wypoczynku?

Podczas pobytu w Grecji, wykupiliśmy wycieczkę do Aten, jednak zamiast zwiedzać zabytki,  3 godziny spędziliśmy na poboczu drogi czekając aż kierowca naprawi zepsuty autokar.

czytaj więcej

Serwis AirBnB – czyli zorganizuj sobie nocleg

Rejestrując się w serwisie AirBnB za pomocą poniższego odnośnika, podczas pierwszej rezerwacji otrzymasz około 80 zł. zniżki. Kupon zostanie automatycznie dołączony do pierwszej rezerwacji, nawet jeśli nastąpi ona kilka dni po rejestracji.

czytaj więcej

Ile dni na złożenie reklamacji?

Klienci po powrocie z wakacji złożyli reklamację dotyczącą różnic między ofertą katalogową a stanem realnym. Biuro podróży odmówiło przyjęcia reklamacji, powołując się na zapis w warunkach umowy podpisanej przez klientów „oferty promocyjne i last minute podlegają reklamacji w terminie 14 dni od daty powrotu”. Klienci złożyli reklamację 17 dni po powrocie.

czytaj więcej

Wycieczka first minute –co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy

Wczesna rezerwacja wyjazdów wakacyjnych cieszy się dużym powodzeniem wśród rodzin wielodzietnych, grup przyjaciół, którzy chcą razem spędzać wakacje, czy też osób mających możliwość z dużym wyprzedzeniem zaplanowania terminu urlopu. czytaj więcej

Czy mam prawo do reklamacji z powodu opóźnienia samolotu ?

Przesunięto nam godzinę wylotu z 3:20 na 12:40 i zmieniono lotnisko z Warszawy na Katowice. Jakie są nasze prawa? Czy możemy domagać się rekompensaty utraconego dnia?

czytaj więcej

Gdzie kupować, żeby nie żałować?

Wykupiłem wakacje u jednego z organizatorów. W hotelu okazało się, że są goście, którzy mając identyczną ofertę jak moja rodzina  zapłacili za nią dużo mniej!  Jak to możliwe, przecież to miała być najlepsza oferta!

czytaj więcej

Poskładaj sobie sam wyjazd czyli dynamiczne pakietowanie

Wszędzie słyszę, że taniej i bezpieczniej będzie jeśli sam zorganizuję sobie wakacje i szerokim łukiem będę omijał biuro podróży. Czy naprawdę w efekcie będzie taniej i bezpieczniej?

czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży