Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

 
Jesteś w: Strona główna » Ekspert radzi » Finanse

Cena biletu lotniczego a bagaż.

Pora jesienno-zimowa to czas kiedy bardzo chętnie sami organizujemy sobie krótkie wyjazdy zarówno po Polsce jak i zagranicę. Linie lotnicze prześcigają się w promocjach proponując atrakcyjne ceny przelotów zarówno do stolic europejskich jak i w najdalsze krańce świata.  Któż nie skusi się na przelot do Paryża za 69 PLN?

czytaj więcej

Chcemy zostać tydzień dłużej.

Wakacje okazały się spełnieniem naszych marzeń, a oferta jaką zaproponowała Pani w biurze wręcz „uszyta dla nas”. Dlatego też postanowiliśmy zostać tydzień dłużej. Czy jest to możliwe?

czytaj więcej

Okropne posiłki, jak obliczyć wysokość rekompensaty?

To, co jest bardzo istotne przy składaniu skargi na tego typu zarzuty to konkretne określenie, w czym tkwi problem. Okropny posiłek dla nas, dla innej osoby będzie niebywałym przysmakiem. czytaj więcej

Kiedy cena biletu lotniczego jest naprawdę promocją?

Zamiast lecieć z biurem podróży do Grecji  za 3000 zł skorzystałem z super okazji i kupiłem bilet na Malediwy za 1600 zł. A teraz się dowiaduję, że za hotel będę musiał zapłacić ok 6500 zł, a do hotelu nie jedzie się autokarem tylko leci wodolotem za ok 3000 zł ! Oszukali mnie !!!

czytaj więcej

Last minute – wtopa czy promocja?

Nie mam za wiele pieniędzy, a chcę spędzić wakacje na egzotycznej wyspie. Kiedy i jak szukać tanich ofert moich wakacji marzeń?

czytaj więcej

Jak rozliczyć się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym?

Podczas pobytu w Egipcie wraz z mężem cierpieliśmy na tzw. „zemstę Faraona” czyli zatrucie pokarmowe. Nie obyło się bez pomocy lekarza i leków za które sami zapłaciliśmy. Czy w związku z tym, że posiadaliśmy ubezpieczenie kosztów leczenia możemy domagać się zwrotu poniesionych kosztów?

czytaj więcej

Szkody w pokoju. Kto za to odpowiada?

Po przyjeździe do hotelu otrzymaliśmy pokój, w którym była rozbita lampa. Z racji tego, że nastawiliśmy się za zwiedzanie i plażowanie  pokój niespecjalnie nas interesował. Jednak przy wykwaterowaniu otrzymaliśmy rachunek za zbita lampę! Jak to możliwe?

czytaj więcej

Co zrobić gdy zagranicą zginie portfel?

Podczas wakacji zginął mi portfel z wszystkimi dokumentami oraz kartami płatniczymi. Zostałem bez pieniędzy i dokumentów. Co powinienem zrobić?

czytaj więcej

Na jakich zasadach można zrezygnować z wykupionej imprezy?

Dzień przed wyjazdem na wymarzone wakacje moje dziecko zachorowało na ospę. Czy uda nam się odzyskać wpłacone pieniądze?

czytaj więcej

O tych dopłatach nie wiedzieliśmy!

Wybraliśmy się z mężem, na objazdową wycieczkę po stolicach europejskich. W biurze pani powiedziała, że  wszystko jest opłacone i poza drobnym kieszonkowym nie musimy mieć żadnych pieniędzy. Niestety w czasie wycieczki okazało się, że jest wiele dopłat. Czy mamy prawo domagać się zwrotu kosztów?

czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży