Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » O nas

O nas

Co robimy

Podróżuj z głową powstało po to by pomagać i służyć wsparciem klientom biur podróży. Odpowiadamy na Wasze pytania i opisujemy konkretne przykłady „iskrzenia” między klientami, a organizatorami wycieczek. To miejsce stworzone przez ludzi, którzy znają realia zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Wiecie, co zrobić, kiedy macie zapłacić za wakacje więcej niż Wam wstępnie mówiono? Albo kiedy lądujecie w hotelu o mniejszym standardzie niż zamawialiście? Albo (tfu, tfu, tfu), kiedy biuro, w którym wykupiliście wycieczkę bankrutuje podczas Waszego urlopu?

Odwiedzając Podróżuj z głową znajdziecie kompleksową odpowiedź na pytania związane z relacjami WY-BIURO PODRÓZY. Nie tworzymy tego miejsca z myślą o uprzykrzaniu życia biurom podróży. Tworzymy to miejsce z myślą o ich klientach – żeby wiedzieli, jakie prawa i przywileje przysługują im, kiedy płacą konkretne pieniądze za wymarzony wypoczynek. Po fali głośnych upadków biur podróży (tylko w 2012 r. odnotowano ich co najmniej 10) i związanymi z tym zjawiskiem problemami tysięcy turystów, coraz więcej Polaków chce wiedzieć, jak bezpiecznie podróżować z biurem podróży, jakie prawa im przysługują przed wyjazdem, w trakcie urlopowego wypoczynku i ewentualnie po powrocie (np. wnioski o odszkodowanie, czy zwrot części/całości opłaconej wycieczki).

Zaletą Podróżuj z głową jest ukierunkowanie na konsumenta – uświadomienie mu jego praw, jak również wskazanie miejsc, gdzie wybór i zakup oferty wakacyjnej pozwoli ograniczyć ryzyko związane z upadłością, niewypłacalnością, czy też łamaniem praw turysty przez tour-operatora. Nie znamy swoich praw, kiedy oszuka nas hipermarket na 100 złotych. Ale chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że lepiej znać swoje prawa, kiedy w grę wchodzi kilka tysięcy złotych.

Maria Gajewska

Absolwentka turystyki międzynarodowej. Pracowała 15 lat w branży turystycznej. Była menadżerką w agencjach i biurach podróży. Wie, co to znajomość rynku turystycznego: kalkulacja wyjazdów, wprowadzanie ofert turystycznych do sprzedaży, funkcjonowanie agencji turystycznych i biur tour-operatorskich. Wymyśliła to miejsce w sieci, zarażając swym pomysłem pozostałych współpracowników Podróżuj z głową. To grono osób doskonale znające „od podszewki” organizowanie wycieczek i urlopów w oparciu o biura podróży oraz agencje turystyczne (pracownicy branży turystycznej, jej kooperanci, prawnicy). Prywatnie - mężatka, krakowianka, mama Zosi i Hani. Wie też, co to tolerancja i zrozumienie, bo męża ma z Warszawy. Obecnie zastanawiają się wspólnie (patrz: tolerancja i zrozumienie), czy córki mają wychodzić na „pole”, czy na „dwór”.

 

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży