Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » O nas » Współpraca

Współpraca

Portal www.podrozujzglowa.pl jest inicjatywą prokonsumencką. To pierwsze miejsce w sieci, gdzie w przystępny sposób, klienci biur podróży znajdą kompleksową, podpartą konkretnymi przykładami informację na temat swoich praw, decydując się na spędzenie urlopu/wakacji, korzystając z oferty touroperatora.

Podróżuj z głową tworzą osoby „od podszewki” znające realia funkcjonowania biur podróży w Polsce, przepisy dotyczące relacji biuro-klient, potrafiące doradzić osobom korzystającym z usług biur podróży, jakie prawa przysługują im zarówno przed wyjazdem, w trakcie pobytu, jak i po powrocie z urlopu, który nie spełnił ich oczekiwań i warunków.

Jako pierwsi w Polsce tworzymy bazę najlepszych agencji turystycznych w kraju. Założeniem jest przedstawienie ogromnej wiedzy praktycznej i zaangażowania pracujących tam osób.

Proponujemy umieszczenie Państwa biura na łatwej do znalezienia „mapie agencji turystycznych” z podziałem na województwa/miasta, w której to znajdą się logo biura,(które przekieruje czytelników bezpośrednio na stronę www biura), dane teleadresowe oraz krótką informacja dotyczącą działalności.

Ciesząca się dużą popularnością osób odwiedzających nasz portal jest zakładka „Polska” - część opisująca i polecająca miejsce warte zobaczenia w Polsce. Tworzymy tam bazę atrakcji turystycznych z podziałem na działy: „rodziny z dziećmi”, „aktywnie”, „leniwie”, „parki rozrywki”, „pensjonaty”, „agroturystyka” etc.

Proponujemy również współpracę na płaszczyźnie tworzenia artykułów problemowy na interesujące Państwa tematy. Wszystkie teksty opublikowane na portalu oparte będą na materiałach, które od Państwa otrzymamy. Przed opublikowaniem ich na stronie otrzymają je Państwo do autoryzacji.

Szczegóły dotyczące każdej z form współpracy można uzyskać pisząc do nas na adres: kontakt@podrozujzglowa.pl

Zapraszamy do współpracy

Zespół Podróżuj z głową

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży