Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » Polska » Co, gdzie, kiedy? czyli wakacyjne festiwale

Co, gdzie, kiedy? czyli wakacyjne festiwale

Gdzie się bawić w wakacje 2015 roku? Oto lista najciekawszych festiwali:

Lipiec

Zaczynamy od kultowego festiwalu Jarocin , w dniach 17-19 lipcaGwiazd i dobrej muzyki nie zabraknie, wśród wykonawców wymienić można Acid Drinkers, Voo Voo, Lao Che czy zespół Big Cyc.

W tym samym niemalże czasie w Bolkowie odbędzie się Castle Party, gdzie wystąpią m.in. Paradise Lost, Juno Reactor, Wardruna, Nachtmahr, The Frozen Autumn, Hate.

Kilka dni później warto pojechać  nad morze – w Kołobrzegu od 24 do 26 lipca będzie miał miejsce Sunrise Fest. Wśród wykonawców: Oliver Heldens, Fedde Legrand i Don Diablo.

Przełom lipca i sierpnia można spędzić tylko w jednym miejscu czyli Kostrzynie nad Odrą, gdzie od 30 lipca do 1 sierpnia na miłośników muzyki czeka prawdziwe święto pod nazwą Przystanek Woodstock. A na nim: Decapitated, Illusion, LipaLi, Mela Koteluk i wielu innych.

Sierpień

Już między 7 a 9 sierpnia warto wybrać się do Katowic na OFF Festival, gdzie wystąpią Run The Jewels, The Julie Ruin, Girls Band i Jacek Sienkiewicz.

Końcówkę sierpnia warto z kolei zaplanować w Krakowie – tam w trakcie Life Music Festival (20-22) zagrają: Florence and the Machine, Franz Ferdinand, Bisz, Brodka, The Cribs, Katy B, Marika, Mela Koteluk i Dawid Podsiadło.

Również 20 sierpnia rozpoczyna się trzydniowy Ciechanów Rock Festival – wśród wykonawców Pablopavo z zespołem Vavamuffin oraz Zjednoczeni Sound System.

Miłośnicy dobrej muzyki powinni w tym czasie opanować umiejętność teleportacji, bo w dniach 20-22 sierpnia odbędzie się również Live Music Festival w Krakowie.

Wrzesień

Na początku września zaprasza do siebie Gdańsk i Soundrive Fest (2-5). Wśród zapowiadanych wykonawców znaleźli się: Glass Animals, All We Are, East India Youth i Gengahr.

Bawcie się dobrze! 

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży