Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

Jesteś w: Strona główna » Polska » Rodziny z dzieckiem » Hania w świecie dinozaurów

Hania w świecie dinozaurów

Galeria zdjęć

Inwałd - kojarzy się wam? Na pewno! To miejscowość, w której jeden park rozrywki leży obok drugiego ;) Jeden jest ogromny i już bardzo znany ( Park Miniatur ) , drugi nowy i zdecydowanie mniejszy. Już wiecie, który wybraliśmy? Oczywiście ten bardziej kameralny (choć w piątek, kiedy tam byliśmy pustki były i u jego "większego brata" ;p).

Dinolandia, bo o niej mowa, to park dinozaurów i rozrywki. Najpierw zobaczyliśmy dinozaury, potem spędziliśmy sporo czasu oddając się rozrywce ;)

Dzieciaki świetnie bawiły się na "plaży". W piachu ukryty był - a jakże - szkielet dinozaura. Kiedy go odkopywały, dorośli mogli w cieniu odpocząć na leżakach (przydało się nam po dość intensywnym dniu). Atrakcją, której nie spotkaliśmy w innych tego typu miejscach była jaskinia. Naprawdę fajna, choć Hania miała w niej jeszcze większe niż zwykle oczy ;) Dorosłych też zaciekawiła. Przeszliśmy się ciemnymi tunelami i szukaliśmy śladów dinozaurów i skamielin. Trochę tego tam było ;) W Dinolandii w cenie biletu jest wiele atrakcji dodatkowych - ścianka, trampolina (taka dla dorosłych też), żyroskop, minigolf, park linowy (dla większych dzieci), bule, dmuchane zjeżdżalnie, kulki, łódki itp. Jest w czym wybierać ;) My skorzystaliśmy prawie z wszystkiego, bo... w zasadzie byliśmy w parku sami! W weekendy tak dobrze już może nie być (atrakcji jest dużo, ale na raz może z nich korzystać niewiele osób). Dlatego jeśli znowu wybierzemy się do parku, na pewno również będzie to jakiś dzień w tygodniu. Dorośli bawili się tak samo dobrze (a może nawet lepiej?) niż dzieci ;) Po tych wszystkich atrakcjach plac zabaw na długo dzieciaków nie zainteresował. W sumie po chyba 3 godzinach i tak nie mieli zbyt wiele sił ;)

Wychodząc rzuciliśmy jeszcze okiem na prehistoryczną galerię, w której porównane były m. in. zęby dinozaurów. Dla starszych dzieci było tam dużo ciekawostek.

Informacje praktyczne:
Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia, ul. Wadowicka 167, Inwałd, www.dinolandia.pl
Bilety: 18 i 24 zł, dzieci do 3 lat wstęp wolny.

zdjęcie Hani i tekst pochodzi z blogu Hani podróże, małe i duże, FB

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży