Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

 
Jesteś w: Strona główna » Ekspert radzi » Po powrocie

Wszystko o dokumentach podróżnych

Czas zimowych wakacji, więc pora aby sprawdzić ważność dokumentów podróżnych. Istotne jest aby pamiętać, że każde dziecko tak jak osoba dorosła podróżująca zagranicę musi posiadać dokument stwierdzający jego tożsamość czytaj więcej

Egipt przyjazny turystom?

„O żadnym miejscu na świecie nie można powiedzieć, że jest ono w stu procentach wolne od zagrożeń. Mogę zapewnić, że odrobiliśmy pracę domową i dołożyliśmy wszelkich starań by zapewnić przyjeżdżającym do nas turystom bezpieczeństwo i dobrą zabawę.” czytaj więcej

Czy jedzie z nami pilot, czy amator?

Niezadowolony klient opowiada o swojej tragedii średnio 15 znajomym, zadowolony, o tym co mu siępodobało, tylko 3…

czytaj więcej

Pięć znienawidzonych rzeczy w hotelach

Co najbardziej nas irytuje podczas pobytów w polskich i zagranicznych hotelach? Ranking pięciu znienawidzonych rzeczy w hotelach powstał na podstawie Waszych opinii, które ku przestrodze bądź z przymrużeniem oka przekazywane są na forach internetowych największych portali rezerwacyjnych.

czytaj więcej

Cena biletu lotniczego a bagaż.

Pora jesienno-zimowa to czas kiedy bardzo chętnie sami organizujemy sobie krótkie wyjazdy zarówno po Polsce jak i zagranicę. Linie lotnicze prześcigają się w promocjach proponując atrakcyjne ceny przelotów zarówno do stolic europejskich jak i w najdalsze krańce świata.  Któż nie skusi się na przelot do Paryża za 69 PLN?

czytaj więcej

Domy widmo.

Uważajcie na „ pensjonaty widmo”, czas letnich wyjazdów to też czas oszustów, którzy umieszczają nieistniejące obiekty w najróżniejszych serwisach noclegowych.

czytaj więcej

Wakacje z Niemcem

Słyszałem, że bardziej opłaca się wykupić wakacje w niemieckim a nie polskim biurze podróży, bo jest taniej, a i oferta dużo bardziej atrakcyjna. Czy to prawda?

czytaj więcej

Hotel nas nie przyjął, jak to możliwe i co teraz mamy zrobić?

Po przylocie do Turcji, hotelarz odmówił zakwaterowania mojej rodzinie ze względu na brak rezerwacji i dostępnych pokoi. W efekcie rezydent zaproponował nam pobyt w hotelu oddalonym o 5 km i w dodatku o niższym standardzie. Czy biuro podróży ma prawo zmienić warunki mojej umowy?!

czytaj więcej

Małe zniszczone pokoje, a miały być przestronne i rodzinne!?

Wyjeżdżając na wakacje z małymi dziećmi bardzo zależało nam na tym aby nasza gromadka w pokoju hotelowym nie potykała się na własnych nogach. Dlatego też dokładnie dopytywaliśmy o wielkość pokoi i ich standard. Niestety po przyjeździe na miejsce okazało się, że nic z obiecanych rzeczy nie istnieje. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? 

czytaj więcej

Okropne posiłki, jak obliczyć wysokość rekompensaty?

To, co jest bardzo istotne przy składaniu skargi na tego typu zarzuty to konkretne określenie, w czym tkwi problem. Okropny posiłek dla nas, dla innej osoby będzie niebywałym przysmakiem. czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży