Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

 
Jesteś w: Strona główna » Ekspert radzi » Przed wyjazdem

Zabierz oczy na wakacje

Można je kupić niemal wszędzie, na ulicznych stoiskach, w supermarketach, w sklepach „wszystko za 5 zł”. Tylko czy najtańsze okulary przed czymkolwiek nas chronią?

czytaj więcej

Jak nie schrzanić sobie wakacji

Takie znaki powinny stać nie tylko w Finlandii, łoś, czyli naiwniak, to ulubiona ofiara wszelkiej maści wakacyjnych oszustów
czytaj więcej

Wypożyczenie auta – poradnik dla początkujących

Wypożyczenie auta zagranicą może się okazać bardzo tanią i wygodną formą przemieszczania się. Może, ale nie musi…  czytaj więcej

Samolotem na narty? Jak ja się spakuję !

Wyjazdy narciarskie zawsze kojarzyły z dojazdem własnym samochodem, bądź też zorganizowanym przez biuro podróży dojazdem - autokarem. Od pewnego czasu coraz częściej mamy propozycje wyjazdów z przelotem samolotem.

czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę w umowach na narty?

Umowa powinna zawierać dokładne dane organizatora, numer jego wpisu do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych oraz numer identyfikacji podatkowej (NIP), a także imię i nazwisko oraz pełnioną funkcję osoby, która w jego imieniu umowę podpisała. czytaj więcej

Jadę do Egiptu! Poradnik praktyczny

Egipt. Kraj, który Polacy uwielbiają odwiedzać o każdej porze roku i gdzie pogoda nigdy nie zawodzi. Kraj kontrastów i różnic kulturowych. Jak w tym wszystkim się odnaleźć i co warto wiedzieć by spędzić wymarzony urlop? 

czytaj więcej

Instytucje pomocne klientom

Od jakiegoś czasu próbuję porozumieć się z biurem podróży w sprawie niezgodności zapisów umowy a tym jak wyglądało to w rzeczywistości. Mam wrażenie, że  biuro podróży nie traktuje mnie poważnie. Czy są jakieś instytucje poza sądem do których mogę zwrócić się o pomoc?

czytaj więcej

W co i jak się spakować by nie zwariować?

Mogę stać godzinami pod ambasadami po wizy, mogę przeprawiać się przez całe miasto, żeby tylko dostać dobrą mapę Malezji, ale pakować się nienawidzę.

Pewnie z tego właśnie powodu doprowadziłam tę czynność do perfekcji i nie zajmuje mi to finalnie więcej niż 7 minut :)

czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży