Profil

WIEDZA I POMOC

DLA KLIENTÓW BIUR PODRÓŻY

 
Jesteś w: Strona główna » Ekspert radzi » W trakcie wyjazdu

Pięć znienawidzonych rzeczy w hotelach

Co najbardziej nas irytuje podczas pobytów w polskich i zagranicznych hotelach? Ranking pięciu znienawidzonych rzeczy w hotelach powstał na podstawie Waszych opinii, które ku przestrodze bądź z przymrużeniem oka przekazywane są na forach internetowych największych portali rezerwacyjnych.

czytaj więcej

Cena biletu lotniczego a bagaż.

Pora jesienno-zimowa to czas kiedy bardzo chętnie sami organizujemy sobie krótkie wyjazdy zarówno po Polsce jak i zagranicę. Linie lotnicze prześcigają się w promocjach proponując atrakcyjne ceny przelotów zarówno do stolic europejskich jak i w najdalsze krańce świata.  Któż nie skusi się na przelot do Paryża za 69 PLN?

czytaj więcej

Domy widmo.

Uważajcie na „ pensjonaty widmo”, czas letnich wyjazdów to też czas oszustów, którzy umieszczają nieistniejące obiekty w najróżniejszych serwisach noclegowych.

czytaj więcej

Dlaczego nie mogę korzystać z basenu hotelowego wieczorem i w nocy?

Podczas naszego pobytu w Turcji, panował kategoryczny zakaz kąpieli w basenach w godzinach wieczornych i nocnych! Skąd taki chory wymysł! Przecież po upalnym dniu człowiek z ogromna przyjemnością korzysta z nocnych kąpieli w basenie.

czytaj więcej

Hotel nas nie przyjął, jak to możliwe i co teraz mamy zrobić?

Po przylocie do Turcji, hotelarz odmówił zakwaterowania mojej rodzinie ze względu na brak rezerwacji i dostępnych pokoi. W efekcie rezydent zaproponował nam pobyt w hotelu oddalonym o 5 km i w dodatku o niższym standardzie. Czy biuro podróży ma prawo zmienić warunki mojej umowy?!

czytaj więcej

Małe zniszczone pokoje, a miały być przestronne i rodzinne!?

Wyjeżdżając na wakacje z małymi dziećmi bardzo zależało nam na tym aby nasza gromadka w pokoju hotelowym nie potykała się na własnych nogach. Dlatego też dokładnie dopytywaliśmy o wielkość pokoi i ich standard. Niestety po przyjeździe na miejsce okazało się, że nic z obiecanych rzeczy nie istnieje. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? 

czytaj więcej

Chcemy zostać tydzień dłużej.

Wakacje okazały się spełnieniem naszych marzeń, a oferta jaką zaproponowała Pani w biurze wręcz „uszyta dla nas”. Dlatego też postanowiliśmy zostać tydzień dłużej. Czy jest to możliwe?

czytaj więcej

Okropne posiłki, jak obliczyć wysokość rekompensaty?

To, co jest bardzo istotne przy składaniu skargi na tego typu zarzuty to konkretne określenie, w czym tkwi problem. Okropny posiłek dla nas, dla innej osoby będzie niebywałym przysmakiem. czytaj więcej

Jesteśmy inaczej traktowani niż turyści z Niemiec, Francji i Anglii

Jak to jest możliwe, że w hotelach lepiej traktują Niemców czy Francuzów, a my Polacy zawsze dostajemy gorsze pokoje i dłużej czekamy na drinki w barze.

czytaj więcej

W naszym pokoju brakuje łóżek

Po przyjeździe do hotelu okazało się że w naszym pokoju brakuje łóżka i nasz 6 letni syn musi spać z nami. Po interwencji u rezydenta okazało się że podobno wyraziliśmy na to zgodę! Przecież logiczne jest, że dziecko musi mieć swoje łóżko!

czytaj więcej

A to Polska właśnie

Podróżuj z głową poleca :

 

 
 
   

Portal objety ochroną prawną Kancelarii

PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ REKOMENDUJE!

    

Polecamy

Bezpieczeństwo i komfort dzieci w podróży